O nas

Keller Kamp to krótko pisząc – centrum kempingowe. Tutaj znajdą Państwo:

  • Sprzedaż nowych kamperów i przyczep kempingowych
  • Wynajem kamperów i przyczep kempingowych
  • Serwis i doposażenie kamperów, przyczep kempingowych
  • Sklep z akcesoriami
     

Nasza firma działa na rynku motoryzacyjnym od 1975 roku, specjalizując się w markach Hyundai, Renault oraz Dacia. Od ponad 48 lat zajmujemy się sprzedażą samochodów koncernu Renault - najpierw jako agent, a od 2018 roku jako dealer. Od 2016 roku jesteśmy również autoryzowanym dealerem marki Hyundai. 

Zaś w 2022 roku ruszyliśmy ze sprzedażą oraz wynajmem kamperów i przyczep kempingowych marek Ahorn, Benimar i LMC.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki LMC-Caravan. LMC to niemiecka rodzinna, rzetelna marka z 66 letnim doświadczeniem, stawiająca na wysoką jakość, zaufanie i komfortową obsługę posprzedażową, na której można polegać. W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele kamperów oraz przyczep kempingowych. Na miejscu znajduje się również autoryzowany serwis doposażeniowy, blacharsko-lakierniczy, sklep z akcesoriami kempingowymi, stacja kontroli pojazdów, serwis mechaniczny i dział ubezpieczeń.
 

Keller Kamp to także wypożyczalnia przyczep kempingowych oraz kamperów. Firma Keller Kamp wyróżnia się nowoczesną i zróżnicowaną flotą pojazdów o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia zachowując przy tym konkurencyjną cenę i oferując dodatkowe rabaty na wynajem.

 

Zapraszamy do naszego salonu, w którym napijemy się kawy, porozmawiamy, zaprezentujemy pojazdy i akcesoria, które oferujemy na sprzedaż i wynajem.
 

 

 
Polecane przez nas pola kempingowe w Polsce: